До 1 жовтня 2016 приймаються статті у черговий випуск журналу. Пріоритет надається статтям англійською мовою.

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Вхід / реєстраціяОпитування

Звідки Ви дізналися про наш сайт ?
 
09.24.2015 on the site Journal was the 40000th visitor from 30.11.2011.
On this occasion announced free admission of articles for publication in the next issue of the "Socio-Economic Problems and the State."

Шановні колеги!

Наш журнал подолав рубіж у 50000 завантажень статей за період з 30.11.2011 по 31.03.2016.

Найбільше відвідувачів сторінок журналу було з України, США, Австралії, РФ, Великобританії, Польщі, Китаю, Канади та інших 122 країн світу.

Цього було досягнуто завдяки плідній роботі головного редактора, колективу редколегії журналу, відповідального та технічного секретарів і звісно авторів, які опублікували в нас свої статті.

Також журнал з травня 2016 року буде присвоювати статтям DOI коди, що безумовно сприятиме кращій цитованості журналу і, відповідно, збільшенню індекса Гірша окремих авторів. 

40000

poland_ministry

Журнал "Соціально-економічні проблеми і держава" визнано Міністерством науки і вищої освіти Польщі

 

Згідно повідомлення Міністерства науки і вищої освіти Польщі від 31 грудня 2014 року видання "Соціально-економічні проблеми і держава" увійшло до переліку наукових видань (частина "В"), що визнаються даною урядовою установою. Це свідчить про високу оцінку журналу науковими структурами сусідньої нам країни. Кількість балів за публікацію становить – 7 з 10 можливих.

ТНТУ знову один із перших!

Запрошуємо науковців, практиків та молодих вчених до публікації статей.

 

sepd_title

Електронне наукове фахове видання
«Соціально-економічні проблеми і держава»

Журнал включений у наукометричні й інформаційні бази: ProQuest LLC (ULRICHSWEB Global Serials Directory), Index Copernicus International S.A. (Польща), DOAJ – Directory of Open Access Journals (Швеція), Google Scholar (США), BASE – Bielefeld Academic Search Machine (Німеччина), Global Impact Factor (Australia), Міністерство науки і вищої освіти (Польща), SCIENCE INDEX (РИНЦ).

Інформація про входження журналу в згадані інформаційні системи є у їхніх реферативних базах.

Крім цього, на даний час, наше подання знаходиться на розгляді у Elsevier B.V. (Scopus) та Thomson Reuters (Web of Science) на предмет включення у згадані наукометричні й інформаційні системи.

 

Видання засновано у 2008 році Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Академією соціального управління.

 

Постановою № 2-05/1 президії ВАК України від 26 січня 2011 року журнал внесено до Переліку електронних наукових фахових видань.


Постановою № 241 від 09.03.2016 журнал пройшов перереєстрацію та внесений до Переліку електронних наукових фахових видань України, в яких  можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

 

ISSN 2223-3822

 

Науковий фаховий журнал приймає до публікації у електронному вигляді наукові праці з питань управління, економіки та соціального розвитку.

Електронне наукове фахове видання публікується Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя, Академією соціального управління з періодичністю - 2 номери щорічно та включений до переліку наукових спеціалізованих видавництв України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт для здобуття наукового ступеня доктора чи кандидата наук.

Редколегія видання систематично працює над підвищенням якості інформаційного матеріалу, який, як правило, є актуальним і своєчасним та відповідає вимогам багатьох міжнародних видань.

 

 

Головний редактор

докт. екон. наук,

профeсор, заслужений діяч науки і техніки України
Андрушків Богдан Миколайович

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

тел. +38(0352) 23-51-14


Адреса редакційної колегії:

Відповідальному секретареві редколегії
журналу «Соціально-економічні проблеми і держава»

доц. Вовку Юрію Ярославовичу

ТНТУ імені Івана Пулюя
вул. Руська, 56, м. Тернопіль, 46001
E-mail: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

тел. +38(0352) 23-51-14


 

Журнал індексується в:

Поточний запис у каталозі ULRICHS

index_copernicus

poland

globalimpactfactor
sis-logo

У перспективі:


Інші корисні посилання:
pbn
Пошук у EBSCO
 

Google translate

Ukrainian English French German Polish Russian