Опубліковано черговий номер статей!                                Увага! Змінено електронну адресу для прийому статей!

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Вхід / реєстрація

Звідки Ви дізналися про наш сайт ?

В сучасній ринково орієнтованій економіці інститут малого бізнесу відіграє важливу роль

Шановні читачі!

В порядку експерименту редколегією журналу запроваджується рубрика: «Молоді учені, аспіранти та студенство про проблеми та протиріччя розвитку національної економіки та регіональних господарських механзмів».

У цьому номері подаємо перші репліки з даної проблематики.

Закликаємо все студентсво, молодих науковців, здобувачів та аспірантів до співпраці.

Надіємося, що після перших публікацій Український союз промисловців та підприємців, регіональні профспілки та зацікавлені наукові громадські об'єднання, органи місцевого самоврядування, державної влади знайдуть можливість підтримати творчу молодь у пошуку шляхів удосконалення управління національноєю економікою та знайдуть кошти для оголошення конкурсів у тій чи іншій сфері господарської діяльності.

У добру дорогу молодій творчій думці та успішного впровадження у життя.

Головний редактор

Богдан Андрушків