Конференція 2012 і конкурс
Технічний університет черговий раз здивував наукову громадськість Тернопільщини
За умов тотального скорочення фінансування наукових проектів, розвитку фундаментальної науки та становлення молодих учених факультет управління та бізнесу у виробництві Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за ініціативи кафедри менеджменту підприємницької діяльності та тернопільського осередку наукового товариства імені Тараса Шевченка, організував Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Розвиток навчально-науково-виробничих комплексів в умовах трансформаційної економіки», приурочену пам’яті почесного професора ТНТУ імені Івана Пулюя, академіка НАН України Чумаченка Миколи Григоровича.
На адресу оргкомітету конференції надійшло понад 60 наукових робіт та 19 пропозицій науково-прикладного характеру. В контексті зазначеної конференції підведено підсумки конкурсу наукових робіт молодих учених. Відтак визначено переможців конкурсу, а лауреати, що посіли перше, друге та третє місця нагороджені премією родини Бородюків та Свідоцтвом Фонду неординарних ідей і проектів. Перше місце за анонсування і обґрунтування нової науки ресурсономіки присуджено Ірині Вовк, її робота отримала авторське право Укрпатенту. Друге місце розділили Лілія Мельник та Ірина Крайничин із роботами «Сім флагманських ініціатив і Україна» та «Духовні практики, як елемент корпоративної культури» відповідно. Третє місце присуджено: Христині Кватюрі, яка присвятила свою працю проблемам управління трудовими ресурсами; Ірині Романській, яка розкрила проблематику маргіналізації і глобальних небезпек економіки; Ірині та Володимиру Федишин, які запропонували інноваційні шляхи розвитку молодіжного будівництва енергоефективного житла.
Конкурсна комісія відмітила наукові роботи Віталія Омеляненка, Уляни Митник та Романа Чорного та зареєструвала їх у Фонді неординарних ідей і проектів.
Під час підведення підсумків конференції прийнято рекомендації щодо впровадження цікавих та обґрунтованих ідей у практику.
Слід зазначити, що впродовж останнього часу суттєву підтримку молодих вчених здійснює голова правління Тернопільської меблевої фабрики Бородюк Михайло Степанович. До конференції проявили зацікавлення начальник управління економічної стратегії, планування та аналізу регіонального економічного розвитку головного управління економіки обласної державної адміністрації Воляник Галина Миколаївна, секретар Тернопільської міської ради Турський Ігор Володимирович, начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Запорожан Іван Григорович. У роботі конференції прийняв участь старший науковий співробітник, директор краєзнавчого музею Костюк Степан Володимирович, який гідно оцінив музейну роботу кафедри менеджменту підприємницької діяльності.
Потрібно зазначити, що кафедра менеджменту підприємницької діяльності не вперше підтверджує свою наукову активність. Молоді вчені кафедри отримали переконливу перемогу у міському конкурсі на кращу бізнес-ідею, нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за активну участь у Форумі молодих новаторів (м. Київ).
Організатори та учасники конференції сподіваються на продовження плідної співпраці у науковому пошуку цікавих ідей та пропозицій щодо розвитку навчально-науково-виробничих комплексів та забезпечення їх впровадження у практику.
Ольга Владимир
керівник прес-центру при
кафедрі менеджменту підприємницької діяльності
Відкрити/Завантажити збірник тез конференції
< Попередня |
---|